Гравці збірної Франції облили журналістів пивом і закидали пивними банками

Динамо Київ 19 Листопада, 22:50 1969
Гравці збірної Франції облили журналістів пивом і закидали пивними банками | 19-27
Після матчу з Україною деякі гравці збірної Франції вирішили побешкетувати, увірвавшись з алкоголем у мікст-зону, де їх чекали журналісти.
 
Витівка полягала в тому, що футболісти облили журналістів пивом і закидали порожніми пивними банками, після чого помчали далі. Ніхто з гравців не залишився, щоб відповісти на післяматчеві питання від представників ЗМІ.
 
До слова, деяким місцевим журналістам сильно дісталося під час цього пивного "дощу".