Володимир Мунтян: «Повна анархія в обороні"

Динамо Київ 19 Листопада, 23:28 640
Володимир Мунтян: «Повна анархія в обороні | 19-27
Після розгрому французами збірної України (3:0) в ефірі телеканалу "Інтер" Володимир Мунтян прокоментував гру в обороні.
 
- Краще розбирати, де наші захисники знаходилися ... А то повна анархія в обороні - зауважив на це заслужений тренер України Володимир Мунтян. - Те, що вибули Федецький і Кучер, виявилося величезною втратою. Не в образу хлопцям, але їх дуже не вистачало.
 
Головна причина поразки - функціональний стан футболістів збірної України, в якому вони опинилися. Вони повністю віддали себе в першій грі - через 72 години їм просто не вистачило сил. Плюс, так само, як і ми вдома, французи не дали нам у себе зіграти у свою гру.