Драгович допоміг збірній Австрії

Динамо Київ 20 Листопада, 07:06 688
Драгович допоміг збірній Австрії | 19-27
У товариському поєдинку у Відні збірна Австрії перемогла команду США.

Гра пройшла на арені «Ернст Хаппель Штадіон» (20 200 глядачів) і у ній взяв участь київський «динамівець» Александар Драгович.

Захисник «біло-синіх» провів всі 90 хвилин і був надійниv в центрі оборони, зумівши стримати разом з партнерами атакуючі пориви американців.

Єдиний же м'яч у поєдинку у першому таймі забив нападник турецького «Трабзонспора» Марк Янко.

Австрія – США – 1:0.