Франк Рібері: «Ми відчували вболівальників позаду себе»

Динамо Київ 20 Листопада, 07:25 1046
Франк Рібері: «Ми відчували вболівальників позаду себе» | 19-27
Півзахисник збірної Франції Франк Рібері вважає, що «триколірні» продемонстрували «волю до життя» і наголошує на підтримці французьких вболівальників.

«Ми зробили помилку в першому матчі, подумавши, що все буде легко. Тепер, українці певно, легковажно віднеслись до нас. Ми добре розпочали, грали агресивно, були терплячими. Це й був наш футбол. Ми показали «волю до життя». Тому що жодній іншій команді досі не вдавалося кваліфікуватися після поразки в першому матчі з рахунком 2:0. Це гра, яку ми ніколи не забудемо. Атмосфера була відмінною, підтверджує Рібері. Ми відчували вболівальників позаду себе,  які були готові підтримати нас до останнього. Це – прекрасно», - сказав Рібері французьким ЗМІ.