Фотографіями цієї курйозної події поділилася журналістка Олександра Терембець.
«Ось таке поле на головній футбольній арені краю. Сезон грибів вже відкрито», - написала журналістка на своїй сторінці у Facebook.


Фотографіями цієї курйозної події поділилася журналістка Олександра Терембець.
«Ось таке поле на головній футбольній арені краю. Сезон грибів вже відкрито», - написала журналістка на своїй сторінці у Facebook.

