Ващук потрапив у ДТП і перебуває в реанімації

Динамо Київ 20 Листопада, 09:33 2490
Ващук потрапив у ДТП і перебуває в реанімації            | 19-27
Колишній захисник київського "Динамо" та збірної України Владислав Ващук потрапив в аварію, і у важкому стані з численними травмами перебуває в реанімаційному відділенні однієї з київських лікарень.

Подробиці події поки не відомі. Відомо тільки, що аварія сталася сьогодні рано вранці.