Костянтин Віхров: «Арбітр не зарахував чистий м’яч»

Динамо Київ 20 Листопада, 10:03 1125
Костянтин Віхров: «Арбітр не зарахував чистий м’яч» | 19-27
Екс-арбітр ФІФА Костянтин Віхров прокоментував суддівство у поєдинку Франція-Україна в студії передачі "Шустер-Лайв".

Екс-арбітр ФІФА Костянтин Віхров прокоментував суддівство у поєдинку Франція-Україна в студії передачі "Шустер-Лайв".

- Дві помилки не дають правильного рішення: це помилки! Не зарахований французам м'яч, і потім - зарахований, забитий з офсайду. У першому випадку асистент арбітра не зарахував чистий м'яч, а в другому просто, мабуть, не помітив, і вирішив, що м'яч залетів у ворота від гравця у жовтій формі. Якби так було - дійсно, офсайду не було б.