Екс-арбітр ФІФА Костянтин Віхров прокоментував суддівство у поєдинку Франція-Україна в студії передачі "Шустер-Лайв".
- Дві помилки не дають правильного рішення: це помилки! Не зарахований французам м'яч, і потім - зарахований, забитий з офсайду. У першому випадку асистент арбітра не зарахував чистий м'яч, а в другому просто, мабуть, не помітив, і вирішив, що м'яч залетів у ворота від гравця у жовтій формі. Якби так було - дійсно, офсайду не було б.