Мирон Богданович подякував вболівальникам за підтримку та пообіцяв, що «Дніпро» буде жити. Виглядало це як прощання.
Фанатський сектор дніпрян у відповідь почав скандувати «Дякую!».
Мирон Богданович подякував вболівальникам за підтримку та пообіцяв, що «Дніпро» буде жити. Виглядало це як прощання.
Фанатський сектор дніпрян у відповідь почав скандувати «Дякую!».