Федорчук: Франція - не Франція, все одно б не пройшли

Динамо Київ 20 Листопада, 13:45 701
Федорчук: Франція - не Франція, все одно б не пройшли | 19-27
Колишній тренер "Таврії" не проти станцювати на кісточках збірної України.

"На жаль, наша команда емоційно вичерпалася на «Олімпійському» , - цитує Олега Федорчука Gazeta.ua. «А ось відновитися до гри - не змогла». Фахівець зазначає, що компенсувати це можна було високим рівнем майстерності, класом, якого у нас немає. Та ще й лідери, які зробили в Києві гру, у Франції загубилися.

«Сьогодні збірна просто не готова обігравати в двох іграх топ – команди», - робить висновок Федорчук. «Якби дісталися нам Португалія або Швеція , ми їх теж навряд чи б пройшли» .