Гєцко: "Нас просто розчавили"

Динамо Київ 20 Листопада, 14:31 1037
Гєцко: Нас просто розчавили | 19-27
Ще один "танцор диско" на кісточках рідної збірної.

"При всій повазі, збірна України зіграла бездарно", - наводить слова Івана Гєцка "Футбол 24". "Розчарування дуже серйозне. Можна говорити , що суддя зламав гру. Але ми ж знали, що він буде на боці французів! Українці ж впродовж двох таймів практично нічого не створили, грали на відбій.

"Переоцінка? Безперечно! Ось вам і Золотий м'яч Федецькому. Таке враження, що після київського матчу ми їх вже пройшли. А насправді французи просто нас недооцінили, і у Парижі треба було гризти землю, але втримати рахунок. Цього не сталося. Французи нас просто розчавили".