"Шкода, просто шкода", - каже Олександр Заваров в ефірі каналу "Футбол". "Складно зараз щось раціональне казати - потрібен час, щоб подумати про це все"
"Але все буде гаразд. Дякую, вболівальникі, що сподівались - ми хотіли зробити все, що можливо. Бажаю, щоб на стадіонах було багато глядачів і з'являлося більше футболістів".