Ващук в реанімації (ОНОВЛЕНО, ФОТО+ВІДЕО)

Динамо Київ 20 Листопада, 16:54 3793
Ващук в реанімації (ОНОВЛЕНО, ФОТО+ВІДЕО) | 19-27
Екс-гравець "Динамо" сьогодні зранку потрапив у ДТП.

Попередньо ми вже повідомляли, що у Влада Ващука черепно-мозкова травма і пошкодження внутрішніх органів. Аварія сталася в Святошинському районі приблизно о 7:00 ранку, повідомляє сайт vgorode.ua.

ОПИС АВАРІЇ. Автомобіль футболіста "Тойота Camry" рухався по Окружній дорозі (Жулянський шляхопровід) у напрямку вулиці М.Трублаіні. В попутному напрямку рухалася вантажівка "Форд". Ващук намагався обігнати вантажівку праворуч, проте маневр закінчився зіткненням.

ПЕРЕСПЕКТИВИ. Про стан Владислава трохи розповіла його колишня дружина Маргарита Січкар: "Всім хто переживає і цікавиться станом Владислава Ващука, хочу повідомити, що його стан середньої тяжкості: зламані ребра та забій легені. Руки, ноги і голова цілі. Зараз він поки ще перебуває в реанімації".