"Навіть не уявляю, як Україна так змогла..."

Динамо Київ 20 Листопада, 17:27 1013
Навіть не уявляю, як Україна так змогла... | 19-27
Колишній голкіпер збірної Росії Сергій Овчінніков коментує поразку України від Франції.

"Якщо чесно, то трохи здивований", - ділиться враженнями фахівець із журналістом "Р-Спорт". "Знаючи українську команду, навіть не уявляв, як вони зможуть упустити перемогу". Ми теж, шановний пане Сергію!

"Але тут був ряд не дуже вдалих факторів: швидкий гол у першому таймі, другий гол, видалення, а далі вже, звичайно, справа техніки - і французи довели справу до кінця. Але, на мій погляд, такий результат - швидше сюрприз навіть у Європі", - зазначив колишній воротар.