Експерт телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо в ефірі програми «Футбол LIVE» поділився своєю думкою про часті випадки бійок на футбольному полі.
«Я досі під враженням після гри «Шахтар» - «Динамо».
Минуло зовсім небагато часу, і у нас стався інший інцидент, тепер за
участю «Дніпра» і «Зорі». Якщо так піде далі, то суддів доведеться
охороняти. Те, що сталося в Запоріжжі - це вже хуліганство. Повинен сказати, що я здивований тим, що такий гравець, як
Ярмоленко, який зобов'язаний був зателефонувати, і вибачитися перед
Степаненко, досі нічого подібного не зробив. Так не можна, ми ж
люди. Тренер збірної втрачає 2-х провідних футболістів команди перед
Євро. Ротань, капітан команди, зробив те ж, що і Зозуля. Мені шкода
Фоменко, і тренерський склад, тому що їм зараз треба буде вирішувати, що
ж робити. КДК потрібно дуже серйозно розібратися, всіх опитати,
дізнатися, що трапилося в роздягальнях. Якби Зозуля подивився повтор штрафного, призначеного суддею, він
би побачив, що порушення було. Суддя мав всі підстави призначити його, і
призначив. Але штрафний - це ж не пенальті: вони могли забити, могли і
не забити. Справа в тому, що вони програли - футболісти «Дніпра» вже
думали, що вони в фіналі», - наводить слова Сабо footballua.tv.