Безус-старший: "Менталітет у нас такий"

Динамо Київ 20 Листопада, 17:54 1449
Безус-старший: Менталітет у нас такий | 19-27
Батько гравця "Динамо" та збірної України називає причини поразки від Франції.

ПРО ПСИХОЛОГІЮ. "В українців така психологія - у вирішальні моменти ми завжди не готові", - цитує Анатолія Безуса gazeta.ua. "Таке враження, що вчора наші виходили на поле з однією думкою - будь-що відбитися і не пропустити у свої ворота. Хоча все, що було потрібно - просто вийти і грати у свій футбол".

ПРО ЛІДЕРІВ. "Я прекрасно знаю, що більшість наших гравців набагато сильніше і можуть грати в рази краще, ніж учора. Але ніхто не зіграв у свою гру. Наші просто почали хаотично відбиватися. Одні футболісти в одну сторону біжать, інші в іншу ... Жах. Розчарували наші лідери".

ПРО СИНА. "Рома - не лідер збірної і навіть не гравець основного складу «Динамо». Тому на сьогоднішній день він зіграв достатньо непогано. Не думаю, що він злякався французів. Просто хлопцеві не вистачило досвіду проявити себе кращим чином".