Калініченко: "Українців підвів рахунок матчу у Києві"

Динамо Київ 20 Листопада, 20:57 894
Калініченко: Українців підвів рахунок матчу у Києві | 19-27
Максим Калініченко висловив свою думку щодо того, чому українська збірна програла у Франції та що взагалі сталося:

Екс-гравець збірної України Максим Калініченко у інтерв'ю "Советскому Спорту" висловив свою думку щодо того, чому українська збірна програла у Франції та що взагалі сталося:

"У підсвідомості перемога 2:0 вдома - комфортний та зручний рахунок. Згадую слова одного спеціаліста: "Краще перший матч виграти 1:0, ніж 2:0". Згоден з цією думкою. Рахунок 2:0 приносить за собою зайве заспокоєння команди перед матчем-відповіддю.

Але все одно хочу сказати, що Михайло Фоменко зі збірною зробили величезну роботу. Вони подарували нам надію. Та, на жаль, не вистачило сил на останній крок."