Євген Коноплянка: «Вибачте - ми обкакались»

Динамо Київ 21 Листопада, 06:29 2952
Євген Коноплянка: «Вибачте - ми обкакались» | 19-27
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка досить оригінально прокоментував поразку збірної Україна на «Стад де Франс».

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка досить оригінально прокоментував поразку збірної України на «Стад де Франс».

«Я завжди добре відгукувався про наших уболівальників. Вони приїхали до Франції, підтримували і вболівали за нас, але, вибачте, ми - обкакились », - сказав Коноплянка.