Йожеф Сабо: «Не вистачило свіжості»

Динамо Київ 21 Листопада, 07:28 933
Йожеф Сабо: «Не вистачило свіжості» | 19-27
Екс-наставник збірної України та київського «Динамо» Йожеф Сабо в ефірі телеканалу «Футбол» назвав основну причину поразки збірної України на «Стад Де Франс»

Екс-наставник збірної України та київського «Динамо» Йожеф Сабо в ефірі телеканалу «Футбол» назвав головну причину поразки збірної України на «Стад Де Франс»

«Однозначно, не вистачало свіжості. Ми бачили, що той же Ярмоленко був не такий, Коноплянка теж. Вся середня лінія, як мені здається, була провалена. Фоменко щось поправляв по ходу матчу, але не вийшло.

Не було свіжості. Це однозначно. На превеликий жаль, у нас поки немає такої вітамінізації для гравців, щоб відновитися на третю добу», - констатує Йожеф Йожефович.