«Всі забули, що ми потрапили на одну з найсильніших команд в плей-оф. У Франції після матчу в Києві вийшли п'ять нових футболістів, і вони виявилися сильнішими. Наші ж заміни були більше вимушеними, ніж спрямованими на підсилення».
«Ймовірно, хлопці також не встигли відновитися психологічно і фізично. В окремо взятій грі ми можемо зібратися і зіграти на гідному рівні з таким суперником, але для успіху в спареній зустрічі у нас поки не вистачає сил. Не думаю, що зараз у футболістів настане спад, повернуться в клуби - гратимуть. З приходом нового тренера команда перетворилася. І в неї є майбутнє», - підсумовує Євтушенко.