Вадим Євтушенко: «У збірної є майбутнє»

Динамо Київ 21 Листопада, 08:27 638
Вадим Євтушенко: «У збірної є майбутнє» | 19-27
Колишній тренер збірної України Вадим Євтушенко вважає, що глибина складу української збірної не достатня для того, щоб перегравати в спарених матчах топ-суперників.

«Всі забули, що ми потрапили на одну з найсильніших команд в плей-оф. У Франції після матчу в Києві вийшли п'ять нових футболістів, і вони виявилися сильнішими. Наші ж заміни були більше вимушеними, ніж спрямованими на підсилення».

«Ймовірно, хлопці також не встигли відновитися психологічно і фізично. В окремо взятій грі ми можемо зібратися і зіграти на гідному рівні з таким суперником, але для успіху в спареній зустрічі у нас поки не вистачає сил. Не думаю, що зараз у футболістів настане спад, повернуться в клуби - гратимуть. З приходом нового тренера команда перетворилася. І в неї є майбутнє», - підсумовує Євтушенко.