Юрій Сьомін: «Хачеріді підвів команду»

Динамо Київ 21 Листопада, 08:39 1057
Юрій Сьомін: «Хачеріді підвів команду» | 19-27
Головний тренер «Габали» Юрій Сьомін вважає, що захисник «біло-синіх» Євген Хачеріді підвів команду, отримавши вилучення в матчі проти збірної Франції.

- Брак рівного резерву. Французи зробили п'ять замін у стартовому складі, і команда стала тільки сильнішою.

Україна ж повноцінно замінити вибулих не змогла. Більша кількість класних гравців і рівна обойма допомогла господарям відновитися після першого матчу і сильно провести другий.

На мій погляд, Франція показала найкращу гру за останній час. А ось підопічним Фоменко вдруге за чотири дні діяти на максимумі було дуже важко.

Ще й тому, що вже на початку другого тайму був видалений Хачеріді. Це позначилося.

- Наскільки він підвів команду? Адже перша картка обов'язковою не виглядала.

- Тут особливо коментарі не потрібні. Наскільки він підвів команду, всі бачили - вона не поїде на чемпіонат світу.

- Таке адже з ним і при вас в «Динамо» відбувалося.

- Так, відкриття не сталося. Було це з Хачеріді і в «Динамо», тепер ось постраждала збірна.