Андрій Шевченко: «Фоменко повинен залишитись»

Динамо Київ 21 Листопада, 08:47 1307
Андрій Шевченко: «Фоменко повинен залишитись» | 19-27
Колишній форвард збірної України Андрій Шевченко прокоментував результат матчу Франція – Україна.

Колишній форвард збірної України Андрій Шевченко прокоментував результат матчу Франція – Україна, який відбувся минулого вівторка. 

«Шансів, звичайно, було мало, тому що французи добре підготувалися, а нам дуже не вистачало двох людей з основного складу. Кучера і Федецького було важко замінити. Шкода, звичайно. Такий результат... Але нічого. Виконана робота даремно не пройде. Хлопці отримали досвід, зрозуміли, що таке серйозні матчі - це принесе користь у майбутньому. А Фоменко бажаю удачі. Він зробив хорошу роботу і має велике досягнення – він вивів у плей-оф команду, в яку вже ніхто не вірив. Незважаючи на те, що збірна не потрапила на ЧС, він проявив себе з кращого боку. Після того, що показала команда, думаю, він повинен залишитися біля її керма», - підсумовує Андрій Шевченко.