Луческу: «Я двома руками за Об′єднаний чемпіонат»

Динамо Київ 21 Листопада, 09:49 1244
Луческу: «Я двома руками за Об′єднаний чемпіонат» | 19-27
Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу поділився думкою щодо можливого створення об'єднаного чемпіонату з Росією.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу поділився думкою щодо можливого створення об'єднаного чемпіонату з Росією.

"Я підтримую ідею Об'єднаного суперкубка. Ми вже грали в Ізраїлі на Кубку Першого каналу. Схожі змагання були і в ОАЕ. А влітку цього року відбувся турнір за участю "Шахтаря", київського "Динамо", "Спартака" і "Зеніту".

Що стосується Об'єднаного чемпіонату, то плюсів у ньому набагато більше, ніж мінусів, тому я двома руками за. Насамперед, мова йде про сильних суперників. В цьому і є головна перевага.

Іншими словами, щотижня замість матчів "Зеніт" - "Урал" і "Шахтар" - "Говерла", при всій повазі до Єкатеринбургу і Ужгороду, ми станемо свідками матчів більш високого рівня. Зустріч "Зеніту" і "Шахтаря" - це як в Лізі чемпіонів", - сказав Мірча Луческу.