Олександр Надь: «Хочу виступати за збірну України»

Футбол України 21 Листопада, 11:32 876
Олександр Надь: «Хочу виступати за збірну України» | 19-27
Голкіпер «Говерли» Олександр Надь поділився своїми думками стосовно гри збірної України, висловивши бажання зіграти за національну команду.

Голкіпер «Говерли» Олександр Надь поділився своїми думками стосовно гри збірної України, висловивши бажання зіграти за національну команду.

- Мрієш грати за збірну України?

- Так. Я не мрію, я хочу грати за збірну України.

Ігри плей-оф? У першому матчі наша команда молодець, перемогла, продемонструвала хорошу гру, але в Парижі наша збірна не показала того футболу, за рахунок якого можна було обіграти або гідно протистояти такій команді, як Франція.

- За яку збірну будеш уболівати на ЧС-2014?

- Хотів уболівати за нашу. А тепер, напевно, буду симпатизувати Італії та Франції.