Голкіпер «Говерли» Олександр Надь поділився своїми думками стосовно гри збірної України, висловивши бажання зіграти за національну команду.
- Мрієш грати за збірну України?
- Так. Я не мрію, я хочу грати за збірну України.
Ігри плей-оф? У першому матчі наша команда молодець, перемогла, продемонструвала хорошу гру, але в Парижі наша збірна не показала того футболу, за рахунок якого можна було обіграти або гідно протистояти такій команді, як Франція.
- За яку збірну будеш уболівати на ЧС-2014?
- Хотів уболівати за нашу. А тепер, напевно, буду симпатизувати Італії та Франції.