- Як іде підготовка до матчу з «Говерлою»?
- Якась конкретна підготовка саме до цього матчу поки не ведеться, адже багато хто з наших футболістів роз'їхалися по своїх національних командах. Проте, тренування йдуть повним ходом.
- Як ти сприйняв настільки тривалу ігрову паузу?
- Ви знаєте, я б із задоволенням зіграв і за національну команду, але на даний період часу ніяких матчів у нас заплановано не було.
- У якому фізичному стані зараз перебуваєш?
- У хорошому, завдяки тому, що підтримував її на належному рівні в клубі.
- Яке основне завдання стоїть перед командою наприкінці футбольного року?
- Безумовно, тільки перемагати. Ми постараємося здобути перемоги у всіх поєдинках, що залишилися.