Юнес Беланда: «Тренування йдуть повним ходом»

Динамо Київ 21 Листопада, 11:46 1110
Юнес Беланда: «Тренування йдуть повним ходом» | 19-27
Півзахисник «Динамо» розповів про паузу в чемпіонаті та про завдання, які стоять перед клубом.

- Як іде підготовка до матчу з «Говерлою»?

- Якась конкретна підготовка саме до цього матчу поки не ведеться, адже багато хто з наших футболістів роз'їхалися по своїх національних командах. Проте, тренування йдуть повним ходом.

- Як ти сприйняв настільки тривалу ігрову паузу?

- Ви знаєте, я б із задоволенням зіграв і за національну команду, але на даний період часу ніяких матчів у нас заплановано не було.

- У якому фізичному стані зараз перебуваєш?

- У хорошому, завдяки тому, що підтримував її на належному рівні в клубі.

- Яке основне завдання стоїть перед командою наприкінці футбольного року?

- Безумовно, тільки перемагати. Ми постараємося здобути перемоги у всіх поєдинках, що залишилися.