ЛІКАРІ: "У нього закрита черепно-мозкова травма, переломи ребер та забій легені. Травма голови - його основна проблема. До вечора він прийшов до тями, але відвідувачів до нього все одно майже не пускаємо - тільки родичів. Йому знадобиться тривале стаціонарне лікування".
МАРГАРИТА СІЧКАР, КОЛИШНЯ ДРУЖИНА: "Лікарі кажуть, що йому потрібен спокій. Слава богу що травми середнього ступеня тяжкості, але я все одно дуже хвилююся. Сподіваюся, що зможу поговорити з ним у четвер , коли він прийде в себе".
ІГОР КОСТЮК, ДРУГ ВАЩУКА: "Лікарі не дають йому розмовляти. Знаю, що він вже отямився. Дуже цьому радий, бо спочатку думав, що раптом з Владом щось серйозне - все-таки реанімація".
АЛЕСЯ ШАЦЬКИХ, ДРУЖИНА КАПІТАНА "АРСЕНАЛУ": "Максим ходив до лікарні провідувати, але лікарі сказали, що це буде можливо тільки через два дні ,коли його переведуть в палату. До речі , остаточний діагноз ще не поставлений - лікарі чекають на результати аналізів і робитимуть МРТ".
За матеріалами сайту vesti.ua