А до 1/4 фіналу виходить "Чорноморець". Так постановив контрольно-дисциплінарний комітет федерації футболу України, повідомляє сайт vesti.ua. І це ще не все - "Дніпро" оштрафували на 75 тисяч гривень!
Нагадаємо, що "Дніпро" двічі намагався дістатися одеського аеропорту, але через густий туман диспетчери аеропорту у посадці відмовляли. Ось в цьому і виявився винним "Дніпро".