"Я вболівав за Україну", - наводить слова Даріо офіційний сайт "Шахтаря". "Дуже шкода. І що Франція дісталася - шкода. Сьогодні вона виявилася сильнішою".
"Але все ж таки це футбол, і через це треба пройти. Мені дуже подобалось, як грала збірна України. Але чогось їй не вистачило..."
"Якби вона з початку кваліфікації грала так, як грає зараз, думаю, вийшла б з першого місця", - вважає хорват.