Степаненко: "Виграли бій, програли війну"

Динамо Київ 21 Листопада, 15:48 938
Степаненко: Виграли бій, програли війну | 19-27
Півзахисник збірної України не бачить нічого особливого в історичній перемозі над Францією у Києві.

"Нічого особливого не бачу", - каже Тарас під час інтерв’ю сайту Чемпионат.com. "Ми виграли бій, але програли війну. У сучасному футболі перемагає той, хто свої успіхи підкріплює. Можна сказати, що перша наша перемога була якимось спалахом, яка, у результаті, нам успіху не принесла".

"Виходить, що нас вистачило всього на одну гру. А хороші та сильні команди славляться стабільністю", - зазначає Степаненко.