Бєланов: "Були, як собаки"

Динамо Київ 21 Листопада, 15:56 758
Бєланов: Були, як собаки | 19-27
Легендарний динамівець знає причину поразки від французів.

"Вся справа у психології", - цитує Ігоря Беланова сайт Чемпионат.com. "У Києві збірна України грала на перемогу, а в Парижі - на утримання результату. Дії наших футболістів були скутими, відчувався мандраж з перших хвилин. Не можна було грати в гостях на утримання рахунку!"

"У київському матчі наші захисники були, як собаки. Федецький, як причепився до Рібері, так останній нічого, за великим рахунком, за всю гру і не створив. Дуже великою втратою для команди Михайла Фоменка виявилася дискваліфікація футболістів. На мій погляд, це теж вплинуло на результат".

"Але я впевнений, що нас чекає хороше майбутнє. Фоменко великий молодець, він мені дуже імпонує як тренер збірної України. Він багато слів не видає, але працює якісно. Явно видно, що людина знаходиться на своєму місці. У його ситуації можна говорити, що збірну він витягнув з ями".