Збірники повертаються в "Динамо"

Динамо Київ 21 Листопада, 17:16 953
Збірники повертаються в Динамо | 19-27
А команда готується до продовження чемпіонату України.

Сьогодні до розташування клубу повернулися всі футболісти, які брали участь у матчах своїх збірних. Частина цих гравців (Коваль, Віда, Драгович, Сидорчук, Безус та Ідейє) вже провели тренування, тоді як інші футболісти проходять відновлювальні процедури.

А вже завтра  відбудеться тренування повноцінним складом. У найближчому турі чемпіонату "Динамо" приймає "Говерлу".