Як повідомляє хорватська преса, сьогодні "Залізний Фелікс" прибув до Загреба, де провів зустріч не тільки з керівництвом клубу, але і мером Загреба Міланом Бандичу.
Все йде до того, що в найближчі дні буде оголошено про підписання контракту з відомим фахівцем.