Мірча Луческу: "Судді завадили Україні пройти на ЧС"

Динамо Київ 21 Листопада, 19:52 1280
Мірча Луческу: Судді завадили Україні пройти на ЧС | 19-27
Мірча Луческу звинувачує арбітрів

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу в інтерв'ю офіційному сайту своєї команди розповів, що він сказав своїм українським збірникам, коли ті повернулися у Донецьк:

- Звичайно, настрій не з найкращих - присутня і фізична втома, і моральна. Програвати такі "дуелі" дуже важко психологічно. Але життя на цьому не закінчується - все ще попереду.

Всі говорять, що я звинувачую суддів. Та я мушу сказати: суддівська бригада на чолі із Даміром Скоминою припустилася декількох дуже серйозних помилок. Наприклад, треба було давати пенальті у ворота господарів, коли француз порушив правила на Безусі в межах штрафного майданчика. Ще хочу відмітити, що Хачеріді не порушував правила на Рібері - його ні за що вилучили. Ну а про гол з чистого офсайду взагалі не буду говорити крім того, що усім було чітко видно, що м'яч забитий із положення поза грою.