Перший президент України Леонід Кравчук висловив свою думку щодо гри збірної України проти Франції та про перспективу нашої Національної команди в ефірі ТК "Футбол"
- На полі була команда. Не кожен гравець окремо, а команда. Всі сили, що були, вони віддали на полі у боротьбі. Не вистачило трохи майстерності. Треба працювати, щоб в майбутньому ми змогли на рівних грати із найсильнішими збірними світу на найбільших світових і європейських стадіонах