Ващук повністю може себе обслуговувати

Динамо Київ 22 Листопада, 06:34 693
Ващук повністю може себе обслуговувати | 19-27
ЗМІ поширили багато неправдивої інформації стосовно стану здоров’я та отриманих травм Владислава Ващука після ДТП.

ЗМІ поширили багато неправдивої інформації стосовно стану здоров’я та отриманих травм Владислава Ващука після ДТП.

Лікар київської лікарні № 17 Микола Дьомін заявив, що деякі ЗМІ поширили неправдиву інформацію про травми, отримані спортивним директором київського «Арсеналу» Владиславом Ващуком в результаті ДТП.

«У Владислава немає серйозних травм голови, легені також не зачеплені.

У нього є травма грудної клітини, переломи ребер, але пошкоджень внутрішніх органів грудної клітки немає.

Він ходить, розмовляє, спілкується по телефону з родичами. Повністю може себе обслуговувати.

Зараз ми не можемо точно сказати, коли буде виписка. Оперативне втручання не потрібно Ващуку, але за ним ще варто поспостерігати», - сказав медик «Вістям».