В суботу, 21 травня, Дієго Міліто, який виступав за аргентинський «Расинг», провів останній матч у кар'єрі. Його команда грала проти «Темперлея» та перемогла з рахунком 2:0.
«Завжди хотів закінчити кар'єру в футболці «Расинга». Вдячний всім клубам, за які виступав, але «Расинг» - мій дім. У мене була прекрасна кар'єра, я багато чим пожертвував, щоб домогтися того, чого досяг», - цитує Міліто Football Italia.