Рінат Ахмєтов привітав Ігоря Суркіса

Динамо Київ 22 Листопада, 11:44 879
Рінат Ахмєтов привітав Ігоря Суркіса | 19-27
22 листопада президент київського «Динамо» відзначає своє 55-річчя.

22 листопада президент київського «Динамо» відзначає своє 55-річчя.

Рінат Ахметов привітав Ігоря Суркіса.

- Конкуренція породжує якість. Я думаю, що у нас є взаємна повага, взаємне розуміння. І, мені здається, у нас з ним досить теплі стосунки. А що стосується конкуренції, я не уявляю український футбол без братів Суркісів. Я 17 років власник клубу - і 17 років наші клуби конкурують. В принципі, тільки перший рік йде боротьба, в яку втрутилася третя сила. А в цілому всі ці 17 років, що я у футболі, за винятком 3-4, ми конкурували. Ви уявляєте, якби цього не було? Український футбол був би нудним ! Тому я хочу, щоб Ігор Суркіс був у футболі, щоб в його серці київське «Динамо» було назавжди і щоб конкуренція ставала жорсткішою і жорсткішою. Від цього виграє весь український футбол. Я в цьому переконаний.

Хочу побажати, щоб він був щасливий, живий, здоровий. І довгих років життя! Тому що я переконаний: поки б'ється серце Ігоря Михайловича Суркіса, братів Суркісів, у київського «Динамо» будуть найамбітніші амбітні цілі. У них дуже гідні і амбітні власники клубу. І мені пощастило мати таку конкуренцію.