Відомий український журналіст Роман Бебех зустрівся в Мілані з президентом «Динамо» Ігорем Суркісом, який прилетів на фінал Ліги чемпіонів, і поспілкувався з ним про ситуацію в команді.
«Зустрів у Мілані Ігора Суркіса. Він трохи розповів, що відбувається в
«Динамо». «Рауль хотів бути як головний тренер, а мені треба один головний
тренер. Якщо він не бачить себе у ролі помічника Реброва, то це інше
питання. Реброву має бути комфортно. Рауль гарний спеціаліст, але не та
фігура, навколо якої треба стільки ажіотажу», - написав на своїй сторінці в Facebook кореспондент програми «Профутбол» Роман Бебех.
