Сьогодні юнацька команда «Динамо» в статусі чемпіона України отримала свої нагороди за сезон. До вашої уваги добірка фотографій щасливих динамівських юнаків.
Щиро вітаємо команду з таким довгоочікуваним чемпіонством! Бажаємо гарної відпустки та нових перемог у наступному сезоні!