Решко про наступний матч киян: проблем не буде

Динамо Київ 23 Листопада, 09:25 647
Решко про наступний матч киян: проблем не буде | 19-27
Стефан Решко - про матч "Динамо" - "Говерла"
 
- Особисто у мене немає сумнівів у перемозі підопічних Олега Блохіна. При всій повазі до «Говерли», ужгородці - явно не той суперник, який може доставити проблеми киянам.