Футболістам ж вибирати не доводиться - на носі ще дві гри в рамках чемпіонату, а ті, хто задіяний в єврокубках, зіграють всі чотири. Тренування також проходять в природних умовах. Після одного з таких ось занять голкіпер «Динамо» Олександр Шовковський зобразив себе на телефон, що називається, у всій красі, і виклав фото у соцмережу.
«Люблю тренуватися в таку погоду!», - Підписав голкіпер.
