- Відразу після гри важко дати загальний коментар матчу. Рахунок 2:1, результатом я задоволений, грою - не дуже, особливо, у другому таймі. До перерви хлопці більш-менш установку виконували, а після нього це не дуже вийшло. Я можу говорити про гру команди, а не окремих виконавців. По персоналіях будемо робити висновки після перегляду відео. Візуально сказати важко.
- Сьогодні вам не допомагав ніхто з першої команди. Значить, грав основний кістяк вашого колективу?
- Ми працюємо на першу команду і готуємо для неї футболістів. Перед основою стоять завдання, які вони повинні вирішувати. Якщо є можливість, наприклад, хтось не отримує ігрову практику або відновлюється після травми, вони залучаються до нас. На даний момент таких футболістів немає.
- Після того, як суперник відквитав один м'яч, чи не виникло у вас нервозності? Ваші підопічні спокійно довели матч до кінця?
- Якщо виходити на футбольне поле з якимись сумнівами, у футбол краще не грати. На мій погляд, вся гра була нервовою, моменти виникали як біля наших, так і біля чужих воріт.
- Як себе почуває Циганков, який давно отримав травму?
- Він вже приступив до роботи. З біговою він впорався, і вже з понеділка буде тренуватися в загальній групі.