- З кожним матчем наша гра покращується. Зрозуміло, що в цьому матчі умови були більше для силового футболу, а в нього нам грати ще складно. Ми знали, що суперник доставляє багато м'ячів у штрафну, активно грає на флангах. Але хлопці виконали установку, страхували один одного, коли це треба було. У другому таймі ми мали дві контратаки, які потрібно було доводити до завершення. Кінцівка нервова, але всіх нас з перемогою.
- «Динамо-2» проявило характер...
- Тренеру потрібно закінчувати тренувати команду, коли у неї немає характеру. А у цих хлопців він є. Вони повинні додавати з кожною грою. Якщо навіть щось не виходить, то вони все одно б'ються, борються один за одного, підтримують. Це сприяє їх прогресу як в індивідуальному, так і в командному плані.
- Юссуф - не тільки досвідчений футболіст, але й непоганий акробат?
- Так, коли з порожніх воріт так виніс м'яч... Якби хтось із хлопців так вибив, то, напевно, вже був би у доктора. Його пластика і досвід нам допомогли.
- А що з Суаресом, який залишив поле ще до перерви?
- У моменті, коли він виходив один на один, йому просто не вистачило поля і, падаючи, він плечем вдарився об бетонну стіну. Плече на місці, але лише знімок може показати, що у нього там.