- У першому таймі ми грали трохи краще, забили два швидких м'ячі, після чого грати стало легше. У перерві тренер попросив грати спокійно, не давати суперникові розбігтися, але ми трохи не впоралися. Пропустили гол, почали нервувати. Пішла подача, хтось не догледів за своїм гравцем, і ужгородці забили головою. Після цього у них ще були моменти, але ми впоралися, все добре. Що стосується мого моменту, в тому епізоді можна було віддати пас, але я трохи поскупився, хоча в центрі стояв Паша Полегенько, можна було відкотити йому, можливо, він би забив. Крайні захисники на вимогу тренера повинні підключатися до атак і робити більше подач в штрафну площу з флангу. Наприкінці уже «набігались», вони почали нас «тиснути», тому було важко. Після гри тренер сказав, що в другому таймі ми зіграли неправильно, почали трохи панікувати після того, як пропустили. Якби команда суперника була сильнішою, можливо, ми б не змогли впоратися, а так проблем не виникло. Часта зміна амплуа? Валентин Миколайович каже, що гравець повинен бути професіоналом і вміти грати на всіх позиціях. На установці перед грою тренер сказав, щоб я не нервував, а спокійно грав. Останній матч сезону? Як каже наш тренер, найголовніше зіграти добре перший матч сезону і останній. Перший - щоб грати в основі, а останній - щоб не вигнали з команди (посміхається).
Євген Чумак: «Після перерви слід було зіграти спокійніше»
Гравець молодіжної команди «Динамо» Євген Чумак, який в матчі з «Говерлою» діяв на позиції лівого захисника, після гри поділився враженням від поєдинку: