Виявляється, це неправда. Кореспонденту The Kiev Times фахівець сказав так: "Я не знаю, хто роздув цю історію, але вона виїденого яйця не коштує". Він не заперечує, що викликав онука Стороженка до команди, але тільки заради перегляду. До того ж, він виявився слабкішим за конкурентів. "Я розумію, можна було б говорити про щось, якби він опинився в збірній у заявці на еліт-раунд...", - каже Кузнєцов.
Чому ж тоді його звільнили? "Мені зателефонували з відділу кадрів і сказали забрати трудову. Все". Взагалі, дуже дивно виходить - тренер пройшов кваліфікацію, а його погнали геть. "Нелогічно, але це не до мене питання", - зазначає Кузнєцов.