Головний редактор журналу «Футбол» поділився своєю думкою на конференції сайту matchday.com.ua.
ПРО БЛОХІНА: Все просто і складно. Якщо "Динамо" вийде з групи ЛЄ (а не вийти з неї потрібно буде постаратися!), то Олег Блохін з високою ймовірністю продовжить роботу навесні із завданням виграти чемпіонат країни. Не виграє (крайній варіант - не потрапить до Ліги чемпіонів), тоді й піде - тим більше, що домогтися поставленої задачі буде ой як непросто.
ПРО ЙОГО НАСТУПНИКА: Кандидатура Марсело Б'єлси з вільних фахівців бачилася мені цілком прийнятною, але він не з тих, хто буде ось так сидіти під дверима і чекати пропозиції. Аналогічно - німці. Я б не виключив, що з кимось є попередня, більш-менш формальна угода саме на літо. Хоча в силу нашої специфіки переформатувати команду доцільно саме взимку - влітку мало часу ...