"Хороший перший там вийшов, комбінаційна гра була, синхронні дії, - розповідає Мірча Луческу в ефірі каналу "Футбол". "Але непереконливо провели другий тайм. Багато помилок в передачах, хоча і домінували...".
"Але зіграли не так, як хотілося б. Не дуже сподобалося. Якщо б у другому таймі Феррейра відразу забив, пішло б по-іншому. Другий тайм дав привід подумати, проаналізувати. Знаю у своїй команді кожного, усі їх можливості", - підкреслив тренер. Дивно, але і арбітр, і хлопчики, що подають м’ячі, сьогодні виявились ні в чому не винні.