Про це повідомляє канал "2+2". Журналісти каналу зазначають, що керівництво "Дніпра" опротестує технічну поразку від "Чорноморця" в 1/8 Кубка України.
Нагадаємо, що позавчора, 21 листопада, КДК ФФУ виключив "Дніпро" з розіграшу Кубка України за неявку на матч з "Чорноморцем" без поважних причин, а також оштрафував на 75 тисяч гривень.