"«Динамо» виграє без проблем", - написав Мілевський на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
А як же ж форвард "Газіантепспора" себе почуває? Були у нього проблеми зі спиною... Артем відповів у стилі Маркевича: "Та таке... Все нормально, дякую".