Влітку Зозуля може покинути "Дніпро"

Футбол України 24 Листопада, 11:50 629
Влітку Зозуля може покинути Дніпро | 19-27
Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко повідомив, що Роман Зозуля поки що не підписав контракт із дніпропетровською командою.

І ситуація на даний момент виглядає, як "п'ятдесят на п'ятдесят".

"Фінансові умови, які вимагають агенти Зозулі для футбольного клубу "Дніпро" неприйнятні. Переговори йдуть і цілком можливо, що клуб і агенти гравця знайдуть спільну мову. Але може бути і так, що повториться ситуація з Віталієм Денисовим: футболіст покине команду.

У розмові зі мною Роман каже, що хоче грати за "Дніпро", але при цьому не бажає спілкуватися на фінансові теми, посилаючись на те, що у нього контракт з агентом. На відміну від того ж Коноплянки, у якого агента немає...", - сказав Герман Ткаченко.

Нагадаємо, що контракт Романа Зозулі з "Дніпром" закінчується влітку 2014-го року і, формально, вже через місяць Роман має право підписувати контракт з будь-яким іншим клубом.