Блохін: "Розслабилися, грали по рахунку"

Динамо Київ 24 Листопада, 17:02 1285
Блохін: Розслабилися, грали по рахунку | 19-27
Тренер "Динамо" задоволений перемогою над "Говерлою".

"Нормальна гра", - повідомляє Олег Блохін в ефірі каналу "2+2". "Говерла запропонувала відкритий футбол. У другому таймі ми розслабилися, грали по рахунку. Третій гол всіх заспокоїв".

"Чи думали ми про матч із "Генком"? Багато гравців були втомленими в моральному плані після стикових ігор - хтось пройшов, хтось не пройшов. Так що не до "Генка" було".